Informacja z XXVII Sesji Rady Gminy Limanowa

01.06.2018
W dniu 30 maja 2018 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Limanowa odbyła się XXVII nadzwyczajna sesja Rady Gminy Limanowa. Przewodniczący Rady Gminy Stanisław Młyński, po przywitaniu gości, stwierdzeniu quorum oraz przyjęciu porządku obrad, dokonał otwarcia posiedzenia.
W ramach interpelacji i wniosków radni zgłosili sprawy związane z budową chodników na terenie gminy, bieżącym utrzymanie dróg oraz obiektów użyteczności publicznej. W dalszej części posiedzenia radni przystąpili do podjęcia uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej. Główne zmiany wprowadzone w projekcie uchwały polegały na dostosowaniu wydatków na zadania pn. „Budowa oczyszczalni ścieków w sołectwie Stara Wieś” oraz „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w sołectwie Stara Wieś”.
Po jednogłośnym przyjęciu uchwały, radni wysłuchali odpowiedzi Wójta Gminy na zgłoszone interpelacje. Ponadto radni zapoznali się z korespondencją, która wpłynęła do Rady Gminy w okresie międzysesyjnym.