Biesiadne spotkanie seniorów w Kisielówce

04.05.2018
Liczne grono seniorów w świąteczne czwartkowe popołudnie 3 maja spotkało się na wspólnym  biesiadowaniu w remizie OSP - w świetlicy wiejskiej w Kisielówce. Oprócz mieszkańców samej Kisielówki w niecodziennym spotkaniu uczestniczyło także wielu mieszkańców okolicznych miejscowości, a dodatkową okazją do świętowania był dzień patrona strażaków - św. Floriana.

Popołudniowe biesiadowanie na wspólnym śpiewie, przy przygotowanym specjalnie tą okazję poczęstunku trwało do godzin wieczornych. Seniorzy na wspólne spotkanie mieli do dyspozycji przygotowane słowniki z przyśpiewkami, a że muzyka była to śpiewom nie było końca.
Gospodarz obiektu Józef Wąsowicz prezes OSP Kisielówka i jednocześnie radny Gminy Limanowa oprócz samych seniorów gościł także przybyłych gości: miejscowego gospodarza terenu - sołtysa Kisielówki Romana Halotę, sołtys Pasierbca - Marię Twaróg oraz Kierownika Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa - Wojciecha Korabika, a organizacją imprezy zajęła się Agata Pytel wraz z Iloną Furtak.

Biesiadowanie było tak udane, że seniorzy prosząc o więcej zapowiedzieli sie na kolejnym takim spotkaniu.