Rozstrzygnięcie III edycji Gminnego Konkursu Chemicznego

24.04.2018
W dniu 23 kwietnia br. w Szkole Podstawowej im. ks. Józefa Górszczyka w Pisarzowej odbył się III Gminny Konkurs Chemiczny. W zmaganiach konkursowych wzięło dziewięcioro uczniów z czterech szkół: Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Męcinie, Szkoły Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Mordarce, Szkoły Podstawowej nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Starej Wsi (Współorganizator Konkursu), Szkoły Podstawowej im. ks. Józefa Górszczyka w Pisarzowej (Organizator III edycji Konkursu).

Zwycięzcami zostali:
  • I miejsce – Natalia Ryś (uczennica III klasy gimnazjum ze Szkoły Podstawowej w Mordarce, opiekun – mgr Paweł Ciuła),

• II miejsce – Anna Liptak (uczennica III klasy gimnazjum ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Starej Wsi, opiekun – mgr Maria Wyżycka),
  • III miejsce – Magdalena Mordarska (uczennica III klasy gimnazjum ze Szkoły Podstawowej w Pisarzowej, opiekun – mgr Maria Wrona).

Nagrodzeni zostali również pozostali uczestnicy:
  • ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Męcinie: Gabriela Anna Wiewióra oraz Szymon Sołtys (nauczyciel prowadzący – mgr Grzegorz Długosz),
  • ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Starej Wsi: Faustyna Król oraz Kinga Saczka (nauczyciel prowadzący – mgr Maria Wyżycka),
  • ze Szkoły Podstawowej w Pisarzowej: Zuzanna Jasica oraz Bernadeta Raczek (nauczyciel prowadzący – mgr Maria Wrona).
Honorowymi gośćmi byli: Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół w Limanowej – Edyta Król, która wraz z Dyrektorem Szkoły Podstawowej w Pisarzowej –  Magdaleną Strzebońską dokonała uroczystego wręczenia nagród i dyplomów.

Zwieńczeniem konkursu było zaproszenie uczestników na IV edycję konkursu.