Chłopcy ze Starej Wsi nr 1 mistrzami powiatu w mini piłce ręcznej

16.04.2018
W dniu 13 kwietnia br. w Mszanie Dolnej odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w  mini piłce ręcznej chłopców ur. 2005 i młodszych. Gminę Limanowa reprezentowała drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Starej Wsi, która nie miała sobie równych również w powiecie!

Organizatorem zawodów był ZPO-Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Limanowskiego, Powiatowy SZS Limanowa oraz SP nr 1 w Mszanie Dolnej. Do zawodów zgłosiło się 9 zespołów. Klasyfikacja końcowa zespołów:

1. miejsce: SP 1 STARA WIEŚ

2. miejsce: SP PORĘBA WIELKA
3. miejsce: SP 1 MSZANA DOLNA
4 - 6 miejsce: SP ŁOSTÓWKA, SP TYMBARK, SP STRONIE
7-9 miejsce: ZPO SŁOPNICE, SP DOBRA, SP 3 LIMANOWA

Zwycięska drużyna grała w składzie: Franczak Wojciech, Grabowski Dariusz, Groos Krzysztof, Jeż Dominik, Jeż Michał, Kłak Aleksander, Liptak Paweł, Liszka Maciej, Mamak Mikołaj, Mąka Paweł, Piaskowy Kacper, Sabura Kacper, Trela Szymon, Więcek Bartek i Więcek Maciej.

Chłopcom ze Starej Wsi oraz ich opiekunowi - Markowi Młynarczykowi gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych etapach rozgrywek.

Źródło: MOS Limanowa