A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Od 9 marca remont drogi Pisarzowa- Łąki -Działy

06.03.2018
W piątek 9 marca o godz. 8.00  rozpoczną się prace remontowe na drodze gminnej Pisarzowa -Łąki- Działy. W związku z realizacją inwestycji  w pierwszym etapie realizacji inwestycji  planowane jest wyłączenie z ruchu drogi na długości przebudowy mostu, wówczas dojazd do posesji będzie możliwy od strony drogi gminnej Męcina-Działy-Pisarzowa, a w drugim etapie zadania już po wykonaniu prac na moście, planowane jest zamknięcie całego odcinka.

W ramach inwestycji wykonane zostanie poszerzenie drogi, rozbiórka istniejącego mostu i wybudowanie nowego z obustronnymi chodnikami dla pieszych, przebudowany zostanie odcinek drogi gminnej w obrębie mostu o szerokości 6,0 m i chodnikiem obustronnym na pozostałym odcinku szerokości 3,50 m,  wykonane zostaną zjazdy do poszczególnych posesji na przebudowywanym odcinku drogi, droga zostanie odwodniona, a rowy umocnione korytkami betonowymi.
 
Remont drogi  gminnej Pisarzowa- Łąki - Działy potrwa do dnia 30 sierpnia 2018 r.  W związku z realizacją zadania kierowców oraz mieszkańców prosimy o wyrozumiałość.
Inwestycja wyniesie 1.350.000,00 zł,  a  wykonawcą prac jest Przedsiębiorstwo Usługowo-Inżynieryjne BUDMOST z Laskowej.

Poniżej rysunek z planowanym objazdem.Liczba wyświetleń: 773
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30