Chłopcy z Rupniowa Mistrzami Powiatu w piłce ręcznej

29.03.2018
27 marca w Mszanie Dolnej rozegrane zostały zawody o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w piłce ręcznej chłopców z roczników 2002-2004. Wśród aż dziewięciu zakwalifikowanych do rozgrywek zespołów, reprezentujący naszą gminę chłopcy z Rupniowa okazali się bezkonkurencyjni  i tym samym zostali Mistrzami Powiatu!
Mistrzowska drużyna grała w składzie: Bodziony Jakub, Ciszek Michał, Jurek Eryk, Kołodzej, Kulig Jakub, Łapczyński Hubert, Mucha Piotr, Przechrzta Jakub, Przechrzta Wojciech, Ślusarczyk Kacper, Woźniak Dominik, Woźniak Piotr, Żurek Albert.

To nie jedyny sukces reprezentantów naszej gminy na zawodach powiatowych. W ostatnich dniach odbyły się również Mistrzostwa  Powiatu Limanowskiego w mini siatkówce, gdzie II miejsce w kategorii chłopców wywalczyła drużyna z Pisarzowej, a na III miejscu w kategorii dziewcząt uplasowały się dziewczęta z Męciny.

Wyrównana gra podczas eliminacji gminnych i sukcesy na zawodach powiatowych  świadczą o wysokim poziomie prezentowanym przez naszych młodych sportowców, co cieszy zarówno nauczycieli zaangażowanych w przygotowanie zawodników, jak i nas – organizatorów rozgrywek.

Młodym zawodnikom oraz ich przygotowującym ich nauczycielom gratulujemy osiągniętych wyników i zachęcamy do dalszego rozwijania i doskonalenia swoich umiejętności.