Walentynkowa dyskoteka w świetlicy w Pasierbcu

14.02.2018
13 lutego w świetlicy wiejskiej w Pasierbcu spotkali sie najmłodsi podopieczni świetlic wiejskich z gminy Limanowa. Wspólne spotkanie dzieci z racji Walentynek przybrało iście miłosny charakter. W tym oto tonie odbyły sie konkursy oraz zabawy, a kolorem który królował na miejscu był oczywiście kolor czerwony.
Walentynkowa zabawa rozpoczęła się wspólnym tańcem dzieci, które do Pasierbca przyjechały ze świetlic z Sowlin, Pisarzowej, Starej Wsi, Lipowego oraz Kisielówki. Odważnych do tańca nie brakowało i już przy pierwszych dźwiękach muzyki sala się zapełniła.  Tańczyły pary, był też i taniec w większych i mniejszych kółeczkach. Nie tylko taniec zachęcił najmłodszych do zabawy, gdyż prowadzący przygotowali mnóstwo  konkursów z nagrodami niespodziankami.

Niecodzienną atrakcją z okazji walentynek była możliwość zrobienia sobie fotografii przy podświetlonym napisie "LOVE" oraz w środku święcącego serduszka. Te niecodzienne rekwizyty dotarły do świetlicy w Pasierbcu dzięki Kamilowi Pajorowi z "Firewall Music", który na miejscu dbał o całą oprawę muzyczną wydarzenia.

W trakcie zabawy do nieba, a w tym wypadku pod sufit świetlicy w Pasierbcu poleciało mnóstwo czerwonych serduszkowych balonów napełnionych helem, a na każdym z baloników znalazły się wypisane osoby do których serduszko było kierowane. Dzieci nie zapomniały tutaj w szczególności o mamusiach, tatusiach, dziadkach, rodzeństwie, były też i serduszka imienne kierowane do szkolnych kolegów i koleżanek.

Nad podopiecznymi podczas wspólnej zabawy czuwali przybyli rodzice oraz opiekunowie poszczególnych świetlic. Dyskoteka w Pasierbcu to oczywiście tylko jedna z atrakcji proponowanych w okresie tegorocznych przez świetlice wiejskie. Każda z placówek zaprasza dzieci i młodzież na kolejne - a szczegóły u opiekunów świetlic.