Turniej "o lodową piłeczkę" na zakończenie ferii zimowych w świetlicy w Pisarzowej!

26.02.2018
Rozgrywki tenisa stołowego "O lodową piłeczkę" zakończyły tegoroczne ferie zimowe w Świetlicy w Pisarzowej. W sobotę walczyli juniorzy, w niedzielę seniorzy i oldboje. Oto zwycięzcy tych kategorii:

Juniorzy:
I miejsce- Artur Ciuła

II miejsce- Adam Rosiek
III miejsce- Albert Smoleń

Seniorzy:
I miejsce - Paweł Świątko

II miejsce- Artur Piwowarczyk
III miejsce- Artur Michalik

Oldboje:
I miejsce- Adam Górka
II miejsce- Daniel Górka
III miejsce- Andrzej Rosiek

Zawodnicy otrzymali nagrody, ufundowane przez Gminę Limanowa: sprzęt sportowy, puchary oraz dyplomy.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom, tym z ubiegłego tygodnia również (młodzikom i juniorom młodszym), dziękujemy za świetną atmosferę, zdrową rywalizację i dobrą zabawę. Szczególne ukłony dla sędziego głównego wszystkich turniejów, Andrzeja Rośka, za sprawne prowadzenie zawodów i poświęcony czas.

Z roku na rok impreza nam się rozrasta, co bardzo nas cieszy, bo to znaczy że dzieciaki garną się do sportu, a dorośli nie zamierzają zawiesić butów na kołku :), dlatego kolejna edycję musimy zorganizować nie jak klubową,  feryjną rozrywkę, ale poważny turniej. Do zobaczenia w ferie 2019!