Nabór na wolne stanowisko urzędnicze

21.02.2018
Wójt Gminy Limanowa ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze  referenta ds. zbiorowego zaopatrzenia  w wodę i kanalizacji.
Treść zarządzenia w załączniku.
Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w zamkniętej kopercie opatrzonej imieniem i nazwiskiem oraz adresem do korespondencji i numerem telefonu kandydata, z dopiskiem „Nabór na stanowisko urzędnicze referenta ds. zbiorowego zaopatrzenia w wodę i kanalizacji w Urzędzie Gminy Limanowa” osobiście w sekretariacie Urzędu  ( pokój nr 1)  lub pocztą na adres: Urząd Gminy  Limanowa, ul. Matki Boskiej Bolesnej 18 B, 34-600 Limanowa (decyduje data wpływu do Urzędu)  w nieprzekraczalnym terminie do dnia 12 marca 2018 r. do godz. 14.00. Dokumenty, które wpłyną do Urzędu po upływie wyżej określonego terminu nie będą rozpatrywane.
Kandydaci spełniający wymagania formalne zostaną powiadomieni pisemnie lub  telefonicznie o terminie i miejscu rozmowy kwalifikacyjnej lub testu. Informacja o wyniku naboru zostanie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej  oraz na tablicy informacyjnej w siedzibie Urzędu.