A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Nabór do Sekcji Psów Tropiących i Ratowniczych

08.02.2018
Stowarzyszenie o nazwie Sekcja Psów Tropiących i Ratowniczych przy CSPO Podhale zaprasza osoby pełnoletnie oraz młodzież szkół średnich i osoby lubiące psy (które mają wrodzoną zdolność posługiwania się węchem i bezbłędnego węszenia) do skorzystania z propozycji Stowarzyszenia, by zostać przewodnikiem psa i dołączyć do grupy, która będzie realizowała cele związane z poszukiwaniem i ratowaniem ludzi w potrzebie.

Szczegółowe informacje na plakatach oraz pod nr tel.: 570 574 356.


Liczba wyświetleń: 578
2

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30