A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Konkurs fotograficzny „w 365 dni dookoła Gminy Limanowa” - zgłoszenia do 15 marca

07.02.2018
Trwa III edycja Konkursu Fotograficznego „W 365 dni dookoła Gminy Limanowa”.  Zdjęcia  w trzech kategoriach: „przyroda”, „ludzie” oraz „inne” zgłaszać można do 15 marca 2018 r.  Aby prawidłowo dokonać zgłoszenia należy zapoznać się z Regulaminem III edycji Konkursu dostępnym poniżej.

Celem konkursu jest uzmysłowienie zarówno uczestnikom, jak i odbiorcom prac konkursowych, jak piękna jest gmina Limanowa. Chcemy niejako „zmusić” fotografów, z których większość to mieszkańcy gminy,  żeby spojrzeli na otoczenie, w którym żyją, pracują, odpoczywają nieco inaczej - uważniej, z innej perspektywy,  z wyostrzonym zmysłem obserwacyjnym, odrobiną świeżości, po prostu od nowa.
 
Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody!

Liczba wyświetleń: 582
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30