A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii dla hodowców trzody chlewnej

22.02.2018
Powiatowy Lekarz Weterynarii w Limanowej przekazuje informację dotyczącą występowania afrykańskiego pomoru świń (ASF) u świń i dzików na terytorium RP w okresie do 19.02.2018 stwierdzono 107 ognisk ASF u świń oraz 1267 przypadków ASF u dzików.
W załączeniu przekazuje Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 6 maja 2015 w sprawie środków podejmowanych w związku z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń (Dz.U.2015 poz. 711) oraz Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 9 lutego 2018 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie środków podejmowanych w związku z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń (Dz.U.2018 poz.360), które wprowadza szereg nakazów i zakazów obowiązujących na terenach poza obszarem ochronnym i objętym ograniczeniami oraz obszarem zagrożenia jakim jest teren POWIATU LIMANOWA - Powiatowy Lekarz Weterynarii w Limanowej przekazuje równiez ulotkę informacyjną w której opisano najważniejsze informacje z powyższych rozporządzeń.


Liczba wyświetleń: 479
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30