A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Artystyczne, kulinarne i aktywne ferie w świetlicy w Kisielówce

27.02.2018


Różnorodność zajęć jakie przygotowała na okres ferii zimowych świetlica wiejska w Kisielówce  sprawiła, że w przygotowanych atrakcjach udział wzięło liczne grono najmłodszych mieszkańców wsi oraz okolicznych miejscowości. Dzieci miały okazje własnoręcznie przygotować karnawałowe wypieki - faworki i oponki, samodzielnie przygotowały sałatki warzywne i owocowe oraz dania obiadowe które później degustowały. Puste talerze dowiodły kulinarnym zdolnościom dzieci i młodzieży.
Oprócz kulinarnych zajęć było też coś dla bardziej aktywnych  - podopieczni świetlic ćwiczyć mogli nie tylko ciało,  ale i umysł, gdyż oprócz sportowej rywalizacji wielkim zainteresowaniem uczestników cieszyły sie także gry i zabawy logiczne. Nie lada frajdę sprawiły najmłodszym również zajęcia plastyczne, u najmłodszych obudziła się nie tylko  wyobraźnia ale i kreatywność twórcza, czego efektem były ciekawe i pięknie wykonane prace.


Nie zabrakło także atrakcji dla lubiących aktywność na świeżym powietrzu, oprócz śnieżnej jazdy na sankach i workach najmłodsi lepili bałwany, nie obyło sie także bez tradycyjnej "wojny na śnieżki", która sprawiła dzieciom najwięcej śmiechu radości.Liczba wyświetleń: 614
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30