Wojciech Korabik nominowany w Plebiscycie "Osobowość Roku 2017"

12.01.2018
Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa - Wojciech Korabik, został nominowany w plebiscycie Gazety Krakowskiej "Osobowość Roku 2017" w kategorii  Samorządność i Społeczność lokalna. Głosowanie w Plebiscycie trwa od 12 stycznia do 2 lutego br., a głosy oddawać można za pośrednictwem sms-ów.
Plebiscyt ma na celu nagrodzenie ludzi nietuzinkowych, pomysłowych i ciekawych. Osoby, które pociągają za sobą innych. Mają na swoim koncie sukcesy lub potencjał, aby odnieść sukces w przyszłości.  W kategorii Samorządność i społeczność lokalna z terenu Powiatu Limanowskiego nominowanych zostało w Plebiscycie 6 samorządowców, a nominację w powyższej kategorii Wojciech Korabik uzyskał za promowanie Gminy Limanowa.

Wojciech Korabik pochodzi z Pisarzowej, a z Urzędem Gminy Limanowa związany jest od 2004 roku, od 2014 roku  jako Kierownik Wydziału Kultury i Promocji. Oprócz samej kultury i promocji zajmuje się gminnym sportem oraz turystyką, podejmując szereg inicjatyw i uczestnicząc w wielu przedsięwzięciach mających na celu promowanie samorządu. Chcąc docenić wkład pracy i zaangażowanie Wojciecha Korabika w promowanie Gminy Limanowa wysłać należy SMS-a o treści:

OS.69 pod nr 72355
/koszt jednego SMS-a to 2,46 zł z VAT/
Aktualne wyniki głosowania można śledzić  tu
Kategoria : Samorządność i społeczność lokalna

Zachęcamy do oddawania głosów!!!