A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Świąteczny Kiermasz Charytatywny w szkole w Pasierbcu

07.12.2017
Nauczyciele SP w Pasierbcu wraz ze Szkolnym Kołem  Caritas organizują Świąteczny Kiermasz Charytatywny dla Kamilka. Kiermasz odbędzie się 17 grudnia 2017 r. od godziny 14.00 przy Szkole Podstawowej w Pasierbcu.  Program artystyczny przygotowany został  przez:
  •  uczniów Szkoły Podstawowej w Pasierbcu,
  • uczniów klas muzycznych w Pasierbcu i absolwentów Szkoły Muzycznej I st. w Żegocinie
 Ponadto występy zespołu folklorystycznego „Jakubkowianie” oraz miejscowej kapeli oraz gość specjalny Sylwia Zelek. Na uczestników czeka wiele atrakcji:
  • loteria fantowa
  • ozdoby świąteczne,
  • stroiki, choineczki  oraz kawa i ciasto.

 
Kamil urodził się 30 czerwca 2005 r. Podczas porodu doszło do okołoporodowego uszkodzenia mózgu. Konsekwencją tego  jest epilepsja, małogłowie, opóźnienie psycho – ruchowe, przykurcz mięśni, koślawość, końsko – szponowatość kończy, skolioza. Kamilek nie chodzi,  nie mówi, nie sygnalizuje potrzeb fizjologicznych. Jego funkcjonowanie codzienne jest całkowicie uzależnione od drugiej osoby. Chłopiec jest pod stała opieką poradni: neurologicznej, ortopedycznej, rehabilitacyjnej, endokrynologicznej, dietetycznej oraz psychologicznej. Kamilek poddany jest systematycznemu, bardzo kosztownemu leczeniu i rehabilitacji. W najbliższym czasie niezbędny jest zakup aktywnego wózka, który znacznie ułatwi mu codzienne funkcjonowanie. Pragniemy pomoc rodzicom w sfinansowaniu zakupu wózka oraz pokryciu kosztów  rehabilitacji.


W związku z tym zwracamy się do Państwa o pomoc finansową – wpłatę na konto 70 8804 0000 0071 0005 9121 0001 z dopiskiem „Pomoc Kamilowi”, rzeczową oraz  zachęcamy  do wzięcia udziału w kiermaszu świątecznym.
 
 
 


Liczba wyświetleń: 812
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30