A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Poznaliśmy wyniki 2 edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

01.12.2017
W tegorocznej edycji BO Małopolska w głosowaniu mieszkańców  Województwa zwyciężyło 46 zadań, w tym 9 zadań będzie realizowanych w subregionie sądeckim. Projekty zgłoszone przez mieszkańców i dotyczące Gminy Limanowa uzyskały następującą ilość głosów:
  • 1 135 „Rusz się! – promocja zajęć ruchowych wśród dzieci i młodzieży szkolnej z terenu Gminy Limanowa”
  • 998 „Smaki wokół Limanowej – rozwój i promocja Kół Gospodyń Wiejskich z Gmin Limanowa i Słopnice”
  • 717 – „Zagrajmy jak na Narodowym”
Pomimo tak dużego poparcia, zebrana ilość głosów okazała się niestety niewystarczająca by móc zrealizować powyższe zadania. Do wyniku ostatniego projektu, który będzie realizowany w ramach BO, projektowi „Rusz się!” zabrakło zaledwie 137 głosów.
Szczegółowe wyniki głosowania, oraz wykaz projektów, które zostaną zrealizowane, również na terenie powiatu limanowskiego, można sprawdzić na stronie BO Małopolska: https://www.bo.malopolska.pl/index.php/wyniki
 
W imieniu autorów projektów pragniemy serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom naszej Gminy, którzy oddali swój głos, jak również wszystkim osobom, które zaangażowały się w akcję zbierania głosów.


Liczba wyświetleń: 376
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30