Obwieszczenie Wojewody Małopolskiego

19.12.2017
Wojewoda Małopolski zawiadamia o wszczęciu postępowania administracyjnego na wniosek inwestora: Polska Spółka Gazownictwa Sp.z o.o. w Warszawie Oddział Zakład Gazowniczy w Krakowie, w imieniu której działa pełnomocnik Pan Henryk Jędrzejek

w sprawie
wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla inwestycji pn.: Budowa odcinka sieci gazowej średniego ciśnienia na działce nr 1203/4, obręb Mordarka, gmina Limanowa.

Zainteresowane strony lub ich pełnomocnicy mogą zapoznać sie z materiałem dowodowym oraz dokumentacją przedłożoną przez inwestora i w tym przedmiocie wnieść ewentualne uwagi lub zastrzeżenia (powołując sie na znak sprawy: WI-IV.746.1.53.2017) w Wydziale Infrastruktury Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie, pokój 18, ul. Basztowa 22.