Nowe chodniki w Starej Wsi i Starym Rybiu

01.12.2017
Z końcem listopada  w Starej Wsi i Starym Rybiu oddano  do użytku ponad 1600 mb. nowych chodników. Zadanie realizowane było przez Powiat Limanowski i Gminę Limanowa i obejmowało budowę  chodników o łącznej długości  1656 mb. , w tym 807 mb w miejscowości Stara Wieś oraz 849 mb. w miejscowości Stare Rybie. Wartość obu inwestycji zrealizowanych na terenie Gminy Limanowa wyniosła ponad  1 mln 360 101 zł i realizowana była ze środków finansowych Gminy i Powiatu w ramach Inicjatywy Samorządowej.

W odbiorze inwestycji uczestniczyli: Marian Mąka -  Zastępca Wójta Gminy Limanowa, Stanisław Piegza - Kierownik Wydziału Inwestycji w UG Limanowa, Mieczysław Uryga - Wicestarosta Limanowski, Marek Urbański  - Dyrektor PZD Limanowa, Janusz Liptak - Inspektor Nadzoru  oraz wykonawcy zadań WPPUH„JANDA” z Łostówki.
Nowo wybudowane chodniki znacząco wpłyną na poprawę bezpieczeństwa pieszych oraz zwiększą estetykę przestrzeni publicznej.