A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Za nami Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym

08.11.2017
Kolejne sportowe zmagania za nami. Tym razem o tytuł Mistrza Gminy w tenisie stołowym walczyli chłopcy i dziewczęta z roczników 2002/03/04  . Do rywalizacji we wszystkich kategoriach zgłosiły się cztery szkoły: Męcina nr 1, Nowe Rybie, Młynne  oraz Rupniów. Na początku rozegrany został turniej drużynowy, gdzie zawodnicy walczyli o najlepsze miejsca dla swoich szkół. Następnie odbyły się rozgrywki indywidualne, w których nagodzonych zostało trzech najlepszych zawodników w każdej kategorii.


Klasyfikacja końcowa

Dziewczęta drużynowo:
I miejsce -  Młynne


II miejsce -  Męcina
III miejsce -  Rupniów
IV miejsce - Nowe Rybie

Chłopcy drużynowo:
I miejsce - Męcina


II miejsce - Rupniów
III miejsce - Nowe Rybie
IV miejsce - Młynne

Dziewczęta indywidualnie:
I miejsce - Julia Domiter


II miejsce - Julia Tomczyk
III miejsce - Gabriela Wiewióra

Chłopcy indywidualnie:
I miejsce - Mateusz Sromek


II miejsce - Krzysztof Leśnik
III miejsce - Daniel Woźniak


Wręczenia pucharów, nagród i dyplomów dokonali Wicewójt Gminy Limanowa - Marian Mąka oraz Kierownik Wydziału Kultury i Promocji - Wojciech Korabik.

Zwycięzcom poszczególnych kategorii gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych, a gospodarzom turnieju czyli Szkole Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Rupniowie dziękujemy za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu zawodów.


Liczba wyświetleń: 728
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30