Za nami Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym

08.11.2017
Kolejne sportowe zmagania za nami. Tym razem o tytuł Mistrza Gminy w tenisie stołowym walczyli chłopcy i dziewczęta z roczników 2002/03/04  . Do rywalizacji we wszystkich kategoriach zgłosiły się cztery szkoły: Męcina nr 1, Nowe Rybie, Młynne  oraz Rupniów. Na początku rozegrany został turniej drużynowy, gdzie zawodnicy walczyli o najlepsze miejsca dla swoich szkół. Następnie odbyły się rozgrywki indywidualne, w których nagodzonych zostało trzech najlepszych zawodników w każdej kategorii.

Klasyfikacja końcowa

Dziewczęta drużynowo:
I miejsce -  Młynne

II miejsce -  Męcina
III miejsce -  Rupniów
IV miejsce - Nowe Rybie

Chłopcy drużynowo:
I miejsce - Męcina

II miejsce - Rupniów
III miejsce - Nowe Rybie
IV miejsce - Młynne

Dziewczęta indywidualnie:
I miejsce - Julia Domiter

II miejsce - Julia Tomczyk
III miejsce - Gabriela Wiewióra

Chłopcy indywidualnie:
I miejsce - Mateusz Sromek

II miejsce - Krzysztof Leśnik
III miejsce - Daniel Woźniak

Wręczenia pucharów, nagród i dyplomów dokonali Wicewójt Gminy Limanowa - Marian Mąka oraz Kierownik Wydziału Kultury i Promocji - Wojciech Korabik.

Zwycięzcom poszczególnych kategorii gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych, a gospodarzom turnieju czyli Szkole Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Rupniowie dziękujemy za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu zawodów.