A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Starowiejskie spotkanie seniorów w Starej Wsi

21.11.2017
"Biesiada Seniora" to uroczystość dla mieszkańców Starej Wsi I jaką zorganizowały członkinie miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich. Spotkanie seniorów miało miejsce w sobotę 18 listopada br., a na zaproszenie Koła licznie odpowiedziała społeczność wsi.


 
Uroczyste spotkanie mieszkańców Starej Wsi I którego inicjatorem i organizatorem było KGW Stare Wieś odbyło się było nawiązaniu do Ogólnopolskiego Święta Osób Starszych. W niecodziennej uroczystości udział wzięli zaproszeni goście m.in.: Wicewójt Gminy Limanowa - Marian Mąka, Radny Powiatu Limanowskiego - Stanisław Piegza, Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa  - Wojciech Korabik, Radny Gminy Limanowa - Marek Młynarczyk, Sołtys wsi  Stara Wieś I - Urszula Biernat oraz Prezes OSP Stara Wieś - Daniel Zagrodzki.


 


Była to okazją zarówno do wspólnych rozmów, jak i nakreślenia planów na przyszłość jakie zaplanowały członkinie Koła. O zrealizowanych w ostatnim okresie czasu  przedsięwzięciach oraz przyszłych zamierzeniach mówiła Przewodnicząca KGW - Maria Fiejtek. Słowa uznania i podziękowania za bezinteresowną pracę na rzecz społeczności lokalnej do wszystkich członkiń Koła skierował Wicewójt Marian Mąka, dziękując za pielęgnowanie lokalnego dziedzictwa kulturowego oraz podejmowane przez KGW inicjatywy.

Spotkanie seniorów odbyło sie przy dźwiękach Zespołu "Summer Band" z Iwkowej, który zachęcił uczestników do wspólnej zabawy.

Liczba wyświetleń: 920
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30