A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Piłkarski Turniej Niepodległości o Puchar Wójta Gminy Limanowa

27.11.2017
Dnia 25 listopada  br. na hali w Pasierbcu odbył się Piłkarski Turniej Niepodległości o  Puchar Wójta Gminy Limanowa. W Turnieju udział wzięły trzy drużyny: KS „Zwierzyniecki” Kraków, Płomień Limanowa oraz Stameco.  Po zaciętej sportowej rywalizacji drużyny zajęły następujące miejsca:
 
    I miejsce - Klub Sportowy "Zwierzyniecki" Kraków

    II miejsce - Klub Sportowy Stameco
    III miejsce - Ludowy Klub Sportowy "Płomień" Limanowa

   
Wręczenia pucharów i dyplomów dokonał Wojciech Korabik- Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu Urzędu Gminy Limanowa, Jarosław Jurek - Prezes Klubu Sportowego "Florian" Koszary oraz Paweł Dunikowski - Członek Zarządu Klubu.
 
Organizatorem Turnieju był Klub Sportowy "Florian" Koszary oraz Urząd Gminy Limanowa.


Liczba wyświetleń: 295
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30