A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

NAUCZYCIEL NA MEDAL - ostatnie dni głosowania! Warto docenić najlepszych

06.11.2017


Ostatnie dwa dni głosowania w plebiscycie NAUCZYCIEL NA MEDAL! Etap powiatowy zakończy się w środę, 8 listopada, o godz. 21. Plebiscyt ma na celu docenienie i nagrodzenie nauczycieli, którzy zjednują sobie uczniów i ich rodziców swoją cierpliwością, uprzejmością i serdecznością. Ale także takich, którzy wielki szacunek zdobywają fachowością, a czasem nawet... surowością. Nauczycieli z pasją, którzy swoją pracą wychodzą poza ustalone w etacie ramy, często poświęcając przy tym swój czas wolny.

Przypominamy, że wśród nauczycieli z Małopolski nominowanych w plebiscycie znalazły się dwie nauczycielki z placówek z terenu gminy Limanowa:

Alina Górszczyk -  pedagog szkolny, doradca zawodowy, wychowawca i nauczyciel w  SP im. Stanisława Wyspiańskiego w Mordarce SMS pod numer 72355 (NG.171)

Wioletta Kurek - wychowawca, nauczyciel języka polskiego i terapii pedagogicznej w SP im. S. Konarskiego w Starej Wsi nr 2 SMS pod numer 72355 (NG.176)


Pierwszy, powiatowy etap głosowania rozpoczął się 13 października i potrwa do środy 8 listopada. Zwycięzcy z każdego miasta i powiatu awansują do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym, powiatowym etapie głosowania.

Laureaci zostaną wybrani w głosowaniu prowadzonym osobno w Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu i we wszystkich powiatach naszego województwa. Nagrody zostaną przyznane w trzech kategoriach - dla nauczycieli klas I-III szkoły podstawowej, nauczycieli klas IV-VII i gimnazjum oraz dla tych, którzy uczą młodzież w szkołach ponadgimnazjalnych.

Aktualne wyniki oraz szczegóły głosowania można śledzić pod adresem: http://www.gazetakrakowska.pl/plebiscyty/nauczyciel-na-medal/a/nauczyciel-na-medal-powiat-limanowski-wyniki,12573594/

 


Liczba wyświetleń: 753
2

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30