A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Mistrzostwa Gminy Limanowa w tenisie stołowym - Igrzyska Dzieci

24.11.2017
23 listopada w Rupniowie rozegrane zostały Igrzyska Dzieci w tenisie stołowym chłopców i dziewcząt. Do rywalizacji zgłosiły się następujące szkoły: Męcina nr 1, Nowe Rybie, Młynne, Wysokie oraz Rupniów.  Na początku rozegrany został turniej drużynowy, gdzie zawodnicy walczyli o najlepsze miejsca dla swoich szkół. Następnie odbyły się rozgrywki indywidualne, w których nagodzonych zostało trzech najlepszych zawodników w każdej kategorii.
 
Klasyfikacja końcowa
Dziewczęta drużynowo:
I miejsce – Wysokie

II miejsce -  Nowe Rybie
III miejsce -  Młynne
IV miejsce – Męcina nr 1
 
Chłopcy drużynowo:
I miejsce -  Młynne

II miejsce – Nowe Rybie
III miejsce - Wysokie
IV miejsce – Rupniów
V miejsce – Męcina nr 1
 
Dziewczęta indywidualnie:
I miejsce – Aneta Sułkowska

II miejsce – Oliwia Michura
III miejsce – Oliwia Włodarczyk
 
Chłopcy indywidualnie:
I miejsce – Kacper Matląg

II miejsce – Kacper Józkowicz
III miejsce – Dominik Ociepka
 
Wręczenia pucharów, nagród i dyplomów dokonali Wicewójt Gminy Limanowa - Marian Mąka oraz Kierownik Wydziału Kultury i Promocji - Wojciech Korabik. Zwycięzcom poszczególnych kategorii gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych, a gospodarzom turnieju czyli Szkole Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Rupniowie dziękujemy za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu zawodów.


Liczba wyświetleń: 588
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30