Małopolski Pracodawca Przyjazny Rodzinie 2017

27.11.2017
Zapraszamy do udziału w konkursie "Małopolski Pracodawca Przyjazny Rodzinie 2017" na najlepsze działania Pracodawców na rzecz ułatwiania pracownikom godzenia życia zawodowego z rodzinnym z prośbą o przekazanie tej informacji instytucjom publicznym, podmiotom gospodarczym oraz organizacjom pozarządowym z terenu naszej Gminy.

Konkurs adresowany jest do wszystkich pracodawców (sektor publiczny/ prywatny/non-profit), którzy mają swoją siedzibę lub oddział na terenie województwa małopolskiego i funkcjonują na rynku pracy nieprzerwanie przez okres przynajmniej 12 miesięcy przed dniem zgłoszenia do Konkursu, a ponadto stosują rozwiązania sprzyjające godzeniu rodzicielstwa z życiem zawodowym.

Szczegółowe warunki uczestnictwa w konkursie określa Regulamin Konkursu (w załączeniu).

Przystąpienie do konkursu następuje poprzez dostarczenie kwestionariusza uczestnictwa  w konkursie (załącznik nr 1 do Regulaminu Konkursu) w terminie do 8 grudnia 2017 roku:

w wersji elektronicznej na adres e-mail: biuro@rops.krakow.pl