XX Bieg Niepodległości - 8 listopada w Młynnem

17.10.2017
Już po raz dwudziesty wystartuje Bieg Niepodległości organizowany przez UKS "Patria" Młynne. W tym roku Bieg odbędzie się dnia 8 listopada w Młynnem, a rywalizacja obejmować będzie Indywidualne Biegi Przełajowe oraz Sztafety Szkolne. XX Bieg Niepodległości odbędzie się pod patronatem Wójta Gminy Limanowa.

Bieg odbędzie się z podziałem na określone Regulaminem kategorie wiekowe. W każdej kategorii wiekowej dany klub lub szkoła może wystawić  maksymalnie 5 zawodników i 2 sztafety (damską i męską) . Imienny skład klubowej sztafety sprinterskiej podać należy w zgłoszeniu lub podczas akredytacji w dzień zawodów.
Zgłoszenia do udziału w Biegu Niepodległości przyjmowane są do dnia 6 listopada br. wyłącznie za pomocą poczty elektronicznej adres:  [email protected] .

Więcej szczegółów na oficjalnej stronie UKS „Patria”  Młynne : http://www.patriamlynne.pl/

Poniżej Komunikat z Regulaminem Biegu oraz Formularz Zgłoszeniowy.

Liczba wyświetleń: 2064