A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Rusza audyt dotyczący wymiany pieców

13.10.2017
Od 20 października br. rozpocznie sie ocena energetyczna budynków zgłoszonych do dofinansowania wymiany pieców. Audytorzy trafią do tych mieszkańców Gminy Limanowa, którzy złożyli ankiety i tym samym zgodzili się na udział w programie, rozpoczynając ocenę energetyczną budynków zgodnie z kolejnością składania ankiet.
 
Swą wizytę audytor wcześniej potwierdzał będzie telefonicznie u danego mieszkańca. Łącznie na terenie Gminy Limanowa ocenę energetyczną budynków przeprowadzać będzie 31 audytorów, a każdy z nich wyposażony będzie w specjalny identyfikator jak poniżej dla potwierdzenia identyfikacji swojej osoby, jako upoważnionej do przeprowadzenia wizji lokalnej i audytu.


 
Przedstawiamy listę audytorów, którzy od 20 października br. wykonywać będą audyty budynków na terenie Gminy Limanowa:

1.            Krzysztof Sałyga
2.            Łukasz Zdziebłowski
3.            Tomasz Biela
4.            Wojciech Pinkiewicz
5.            Tymoteusz Fatek
6.            Kamil Gawron
7.            Rafał Mielnik
8.            Piotr Blus
9.            Paweł Kozielski
10.          Marek Wachałowicz
11.          Daniel Wojcieszak
12.          Łukasz Ulman
13.          Marek Gajek
14.          Kamila Jaroszewicz
15.          Jacek Ślusarczyk
16.          Artur Marszałek
17.          Rafał Jamrogiewicz
18.          Dominik Jakubowski
19.          Marzena Klęk
20.          Dawid Kamłuk
21.          Maciej Pacholec
22.          Natalia Kachnic
23.          Agnieszka Wachłowicz
24.          Piotr Murzyn
25.          Wojciech Dyracz
26.          Bartek Morek
27.          Roman Krakowiak
28.          Michał Kawcki
29.          Tomasz Zagalak
30.          Robert Kozioł
31.          Klaudia Gierałt

 
Przypomnijmy, ocena energetyczna budynków odbywać sie będzie w ramach projektu realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w ramach "Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego,  Działania 4.4 Redukcja emisji zanieczyszczeń do powietrza". Program polega na wymianie starych,  nieekologicznych źródeł ciepła w indywidualnych gospodarstwach domowych na terenie Gminy Limanowa, przy spełnieniu określonych warunków zgłoszonych przez miaszkańców budynków.
 
Ocena energetyczna budynków ruszyć miała już kilka tygodni temu, jednak z przyczyn firmy przeprowadzającej audyt dla Urzędu Marszałkowskiego termin został przesunięty i ocena rozpocznie  się z dniem 20 października br. Nadmienić należy, że  Urząd Gminy Limanowa  jako beneficjent programu nie miał wpływu na zaistniała sytuację i przyspieszenie realizacji programu.


Liczba wyświetleń: 382
2

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30