Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Dziewczęta z Mordarki niepokonane w koszykówce!

25.10.2017
Za nami kolejny dzień  sportowych zmagań.  Tym razem do rywalizacji  o Mistrzostwo Gminy Limanowa w koszykówce stanęły dziewczęta z roczników 2002-2004 z Pasierbca, Mordarki i  Starej Wsi nr 1.

Mecze rozegrano systemem „każdy z każdym” w trzech kwartach 2 x 5 i 10 minut. Gra przebiegała niezwykle dynamicznie, a ogromne zaangażowanie i poświęcenie dziewcząt w walce o punkty niestety przełożyło się na kilka  kontuzji.

Ostatecznie tytuł Mistrzyń Gminy Limanowa obroniły dziewczęta z Mordarki i to one będą reprezentować naszą gminę na zawodach powiatowych 9 listopada w ZSS nr 3 w Limanowej.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – Mordarka

II miejsce – Pasierbiec
III miejsce – Stara Wieś nr 1

Podsumowania turnieju oraz wręczenia nagród, pucharów i dyplomów dokonali Wojciech Korabik - Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa oraz Wiesław Lachor – sędzia spotkania.
Zwycięska drużyna z Mordarki grała w składzie: Abram Anita, Jasica Gabriela, Król Anna, Lis Amelia, Lis Karolina, Madej Aleksandra, Ngueyen Agata, Osadowska Karolina, Piwowar Joanna, Wrona Wiktoria.

Dziewczętom oraz ich opiekunowi – Magdalenie Kindlik gratulujemy i życzymy sukcesu na zawodach powiatowych.