Zagłosuj na Wójta Gminy Limanowa w Plebiscycie Gazety Krakowskiej

21.09.2017
Trwa Plebiscyt "Gazety Krakowskiej" na Najpopularniejszego Wójta i Burmistrza Małopolski. Głosy w Plebiscycie oddawać można do 29 września br. za pomocą SMS.

Od 18 lat „Gazeta Krakowska” razem z Stowarzyszeniem Gmin i Powiatów Małopolski organizuje konkurs, który pozwala mieszkańcom docenić samorządowców za ich pracę. W tym roku akcja podzielona jest na dwa etapy. Pierwszy z nich rozpoczął się 8 września i potrwa do piątku 29 września do godz. 21.00. To etap regionalny, w którym wybierani będą  najpopularniejsi samorządowcy osobno w każdym z pięciu subregionów Małopolski (Ziemia Krakowska - powiat krakowski, myślenicki, miechowski, proszowicki, wielicki; Ziemia Tarnowska - powiat tarnowski, dąbrowski, bocheński, brzeski; Ziemia Nowosądecka - powiat nowosądecki, limanowski, gorlicki; Podhale - powiat tatrzański, suski, nowotarski; Małopolska zachodnia - powiat oświęcimski, wadowicki, chrzanowski, olkuski).

Wśród samorządowców z subregionu Ziemia Nowosądecka znajduje się Wójt Gminy Limanowa.

Na Wójta Gminy Limanowa WŁADYSŁAWA PAZDANA głosować można wysyłając SMS o treści:

NW.41 pod nr 72355

(koszt jednego SMS: 2,46 zł z VAT)

Po zakończeniu pierwszego etapu Komisja Plebiscytowa podliczy głosy i podejmie decyzję o kwalifikacji kandydatów do II etapu Plebiscytu. Z każdego subregionu do etapu wojewódzkiego przejdzie trzech najpopularniejszych burmistrzów i pięciu pierwszych wójtów. Etap wojewódzki rozpocznie się 3 października i zakończy 16 października o godz. 21.00. Również w tym przypadku o wygranej zadecyduje głosowanie SMS-owe oraz głosy oddane za pomocą kuponów, które będą drukowane na łamach „Gazety Krakowskiej ” od 3 do 9 października. Po zweryfikowaniu głosów, Komisja Konkursowa ogłosi wyniki na oficjalnej gali.
Nagrodami dla zwycięzców etapu regionalnego są tradycyjne Kapelusze Witosowe dla wójtów i Honorowe Insygnia dla burmistrzów. Laureatami Plebiscytu zostanie 10 wójtów i 5 burmistrzów.

Zachęcamy do głosowania na Wójta Gminy Limanowa!