Wizyta w parku linowym w Rytrze

31.08.2017
Korzystając z uroków ostatnich dni wakacji, podopieczni świetlic z terenu gminy limanowa spędzili kolejny dzień pełen wrażeń w parku linowym w Rytrze. Punktualnie o godz. 10.00 grupa 40 uczestników z Sowlin, Kisielówki, Pisarzowej,  Pasierbca  i Lipowego, wyposażona w specjalny system asekuracji rozpoczęła pokonywanie przeszkód.

Podróżując między drzewami po ruchomych kładkach, wiszących siatkach i drabinkach uczestnicy rozwijali swoją wytrzymałość, zwinność i równowagę oraz niejednokrotnie musieli przekroczyć granicę własnego strachu.

Wyprawa do Rytra była okazją do przeżycia ekscytującej przygody na świeżym powietrzu oraz sprawdzenia swoich możliwości fizycznych  i psychicznych. Wyjazd był ostatnią  wakacyjną atrakcją przygotowaną dla uczestników zajęć świetlicowych, ale wspomnienia  i emocje  z przeżytej wspólnie przygody z pewnością jeszcze długo pozostaną w pamięci uczestników.