A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Smakowite zajęcia „Kuchcikowo” w oddziale przedszkolnym w Starym Rybiu

08.08.2017
W minionym roku szkolnym dzieci z oddziału przedszkolnego ze Starego Rybia w każdym miesiącu pod nadzorem wychowawcy przygotowywały proste desery, ciasta i soki. Maluchy ochoczo zakasały rękawy i rozwijały swoje umiejętności kulinarne.

Zapachy roznosiły się po całym budynku! „Kuchcikowo” cieszyło się  powodzeniem. W czasie tych zajęć przedszkolaki miały okazję do współpracy, rozwijały zmysły- nie tylko smaku, ale i węchu, dotyku, wzroku. Wychowankowie aktywnie współdziałali w grupie, wykazywali się kreatywnością i pracowitością. 

Nie obyło się bez do odczytywania przepisów obrazkowych i planowania czynności. Działania te zaowocowały przepysznymi poczęstunkami!


Liczba wyświetleń: 438
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30