Podsumowanie wakacji w świetlicach gminnych

31.08.2017
Dnia 29 sierpnia na Pasierbcu  miało miejsce podsumowanie wakacyjnych zajęć w świetlicach z terenu gminy Limanowa. Cykl wspólnych spotkań rozpoczął się 11 lipca „integracją świetlicową” i trwał do ostatnich dni sierpnia. Wspólne zajęcia miały na celu zachęcenie młodzieży do czynnego i aktywnego spędzania czasu wolnego w grupie rówieśników. Podczas wakacyjnych zajęć dzieciaki nie mogły narzekać na nudę. Przez dwa miesiące wakacji mogły uczestniczyć w różnych formach aktywności tj. plenery malarskie, wycieczki po okolicy, warsztaty rękodzieła artystycznego, turnieje sportowe, czy wyjazdy do parku linowego.

Ostatnie zajęcia były okazją do zabawy, ale i do podsumowania wszystkich wakacyjnych przygód przy wspólnym ognisku.

Zarówno uczestnicy zajęć, jak i ich opiekunowie zgodnie przyznali, że wakacje w świetlicach to strzał w dziesiątkę, a wspólne przygody na długo pozostaną w ich pamięci.