Najstarsza mieszkanka gminy świętowała 104 urodziny!

01.08.2017
1 sierpnia pani Zofia Lis, mieszkanka Starej Wsi obchodziła 104 urodziny. Niezwykły jubileusz świętowała w otoczeniu rodziny i przedstawicieli Urzędu Gminy Limanowa. Gratulacje oraz najlepsze życzenia dalszych długich lat życia w zdrowiu i szczęściu rodzinnym złożyli Jubilatce Sekretarz Urzędu Gminy Limanowa Marek Ziaja oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Dariusz Dutka.

Pani Zofia wychowała 8 dzieci, ma 31 wnuków, 58 prawnuków i 6 praprawnuków. Mimo 104 lat seniorka cieszy się dobrym zdrowiem i tryska optymizmem, a urodzinowa wizyta przedstawicieli Urzędu Gminy Limanowa była dla niej wielkim przeżyciem i wzruszeniem.

Szanownej Jubilatce jeszcze raz życzymy dużo zdrowia i kolejnych tak wspaniałych rocznic!