A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach - przebudowa drogi powiatowej nr 1609K Limanowa-Kamienica

08.08.2017
Wójt gminy Limanowa podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu 7 sierpnia 2017 r. przez Wójta Gminy Limanowa została wydana decyzja o  środowiskowych uwarunkowaniach  na wnisoek podmiotu (inwestora) którym jest Powiatowy Zarząd Dróg w Limanowej  ul. Józefa Marka 9, 34-600 Limanowa w trybie ustawy  z dnia 3 października 2008 roku - o udostępnianiu informacji o środowiski i jego ochronie, udziale społeczeństwa  w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko dla przedsięwzięcia określonego jako:
"Przebudowa  drogi powiatowej nr 1609K Limanowa-Kamienica w miejscowości Stara Wieś, Zalesie"
 
Decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji przedsięwzięcia  w załączniku poniżej.


Liczba wyświetleń: 1261
1

Pliki do pobrania

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30