Wymiana pieców - informacja o audytorach

25.07.2017

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego informuje, iż w związku ze zmianami jakie nastąpiły w  trakcie realizacji   "Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego ,  Działania 4.4 Redukcja emisji zanieczyszczeń do powietrza" przesunięciu ulega termin   oceny energetycznej w Subregionie Sądeckim .
Jak informuje Urząd Marszałkowski , w ramach II etapu prac w 2017 roku termin wizyt audytorów na terenie gminy Limanowa rozpocznie się w sierpniu i będzie kontynuowany we wrześniu. Kolejne etapy prac będą kontynuowane po wyłonieniu Wykonawcy w wyniku nowego postępowania w trybie przetargu nieograniczonego.
 Urząd Gminy Limanowa jako beneficjent programu nie ma wpływu na przyspieszenie realizacji programu a jednocześnie informujemy  , że złożone w przedmiotowej sprawie ankiety oraz ich kolejność zachowują ważność.