A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

W kasie Urzędu Gminy Limanowa zapłacisz kartą!

12.06.2017
Od dzisiaj  osoby dokonujące płatności w kasie Urzędu Gminy Limanowa mogą to zrobić bezgotówkowo, za pomocą terminala płatniczego. Możliwość uregulowania należności kartą płatniczą to niewątpliwie wygodny i szybki sposób uiszczenia płatności oraz znaczne udogodnienie dla mieszkańców.
Do tej pory opłaty mieszkańcy Gminy mogli dokonywać w formie gotówkowej lub przelewem na konto, jednak po sygnałach społeczeństwa,  wychodząc naprzeciw nowoczesnym rozwiązaniom Urząd Gminy Limanowa wprowadził możliwość płacenia kartą. Do takiej formy płatności  większość z nas jest już przyzwyczajona.  Na co dzień  robiąc zakupy  bardzo często płacimy kartą  - to rozwiązanie wygodne,  płacimy wówczas szybciej, łatwiej i przede wszystkim bezpieczniej.

Przypominamy mieszkańcom  - kasa Urzędu Gminy Limanowa czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00.


Liczba wyświetleń: 486
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30