A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Trwają wakacyjne zajęcia w świetlicach gminnych!

30.06.2017
Jak co roku w okresie wakacji do wspólnej zabawy zapraszają świetlice wiejskie z Gminy Limanowa. Oprócz zajęć realizowanych w ramach rocznego harmonogramu pracy na czas wakacji zaplanowano wspólne przedsięwzięcia służące wzajemnej integracji podopiecznych placówek. Nie zabraknie międzyświetlicowej rywalizacji sportowej, będzie też twórczo i artystycznie, a niezapomniane wspomnienia pozostawią po sobie zapewne wspólne ogniska z pieczeniem kiełbasek, połączone z konkursami i nagrodami.
 
Zapraszamy dzieci i młodzież do świetlic w ramach poniższego harmonogramu oraz wzięcia udziału we wspólnych wydarzeniach  - szczegóły na plakacie:

 
Życzymy udanej zabawy!

Liczba wyświetleń: 717
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30