Święto Dzieci w Siekierczynie II

02.06.2017
Dzień 1 czerwca to czas szczególny dla wszystkich dzieci. To czas zabaw i radości, dzień w którym uśmiech cały czas gości na twarzach maluchów. Z uśmiechami na twarzy świętowały swój szczególny dzień najmłodsi  w Siekierczynie nr 2. W tym radosnym wydarzeniu uczestniczyli również  przedstawiciele Urzędu Gminy w Limanowej – Wicewójt Gminy Limanowa Marian Mąka oraz Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół Edyta Król.

Z okazji Dnia Dziecka przy Szkole Podstawowej odbyły się zajęcia rekreacyjne, konkursy oraz zabawy z animatorami.  Do dyspozycji dzieci były dmuchane zamki, trampoliny oraz wóz strażacki, który specjalnie z tej okazji zaparkował pod szkołą.

Wspólnej zabawie nie było końca, a tegoroczny Dzień Dziecka z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Liczba wyświetleń: 1937