A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Spotkanie informacyjne dotyczące możliwości wsparcia ze środków RPO WM i PROW

06.06.2017

12 czerwca 2017 r. (poniedziałek) o godzinie 13.00 w Starostwie Powiatowym w Limanowej przy ulicy Józefa Marka 9 odbędzie się spotkanie informacyjne, dotyczące możliwości wsparcia dla przedsiębiorców i organizacji pozarządowych w perspektywie finansowej 2014-2020 z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego oraz Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.
Stanisław Sorys – Wicemarszałek Województwa Małopolskiego oraz Jan Puchała - Starosta Limanowski zapraszają wszystkich mieszkańców Powiatu Limanowskiego zainteresowanych tematyką pozyskiwania dotacji unijnych na spotkanie informacyjne, poświęcone zakresowi dostępnych źródeł wsparcia dla przedsiębiorców i organizacji pozarządowych w perspektywie finansowej 2014-2020.

Spotkanie odbędzie się 12 czerwca 2017 r. (poniedziałek) w Starostwie Powiatowym w Limanowej przy ul. Józefa Marka 9 (sala 201), w godzinach od 13:00 do 15:00.

Swój udział w charakterze prelegenta zadeklarowali przedstawiciele Lokalnej Grupa Działania Przyjazna Ziemia Limanowska oraz Lokalnej Grupy Działania Piękna Ziemia Gorczańska.

Więcej informacji i harmonogramy kolejnych spotkań dostępne są na stronie: http://www.rpo.malopolska.pl/wiadomosci/spotkanie-informacyjne-dla-przedsiebiorcow-i-organizacji-pozarzadowych-dotyczace-mozliwosci-wsparcia-ze-srodkow-rpo-wm-i-prow
 Liczba wyświetleń: 574
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30