Mistrzostwa Powiatu Limanowskiego UKS-ów i Oldbojów w Unihokeju!

13.06.2017
Dnia 12 czerwca w Zespole Szkół w Starej Wsi II odbył się XVIII Powiatowy Turniej UKS-ów w Unihokeju Mix. Tradycyjnie już jak co roku  rozgrywki  w unihokeja zorganizował  Uczniowski Klub Sportowy "GUMISIE" Stara Wieś.  Tym razem o zwycięstwo  na szczeblu powiatowym walczyło 5 UKS-ów.  Po trwających przed południem meczach,  ostatecznie uczestniczące drużyny zajęły następujące miejsca:

I miejsce – UKS „PROMYK” Lubomierz

II miejsce – UKS „BIAŁY” Kasina Wielka
    III miejsce – UKS ”JEDYNKA” Męcina
    IV miejsce - UKS „GUMISIE II” Stara Wieś II
    V miejsce  – UKS „GUMISIE I” Stara Wieś II
Wręczenia pucharów, nagród i dyplomów drużynom uczestniczącym w rozgrywkach dokonali: Maria Kądziołka - Prezes UKS "GUMISIE" Stara Wieś, Marek Twaróg – Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Starej Wsi, Marek Ziaja – Sekretarz Urzędu Gminy Limanowa, Feliks Piwowar - Wiceprezes Małopolskiego SZS oraz Wicedyrektor ds. MOS PL i SSSM , a także Sędzia Zawodów - Józef Smęda.

Tradycją jest, że od wielu lat organizowane są również Mistrzostwa Powiatu Limanowskiego w Unihokeju Oldbojów, które odbyły się w tym samym dniu w godzinach popołudniowych. W Mistrzostwach rywalizowały ze sobą cztery drużyny. Ostateczne wyniki rozgrywek:
    I miejsce  - „ORLIKI” Męcina

II miejsce - Starostwo Powiatowe w Limanowej
    III miejsce  - Urząd Gminy Limanowa
    IV miejsce  - „GUMISIE” Stara Wieś II
Tutaj również nie obyło się bez pucharów i dyplomów, a specjalnie na wręczenie nagród Oldbojom przyjechał Wójt Gminy Władysław Pazdan.