22 czerwca rusza nabór wniosków na rozwijanie działalności gospodarczej

09.06.2017
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Przyjazna Ziemia Limanowska” uprzejmie informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy na operacje z zakresu:
  • budowy lub przebudowy ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury  turystycznej lub rekreacyjnej,
  • podejmowania działalności gospodarczej,
  • rozwijania działalności gospodarczej, w ramach poddziałania 19.2 „ Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju  lokalnego kierowanego przez społeczność”, Objętego Programem Rozwoju Obszarów  Wiejskich na lata 2014 - 2020
Wnioski o przyznanie pomocy można składać w terminie: od 22.06.2017 r do  11.07.2017 r (termin składania wniosków upływa 11.07.2017 r o godz. 15.00). Wnioski należy składać bezpośrednio w siedzibie LGD ul. Piłsudskiego 20,  34-600 Limanowa, od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 15.00.
Zakres tematyczny operacji:

PRZEDSIĘWZIĘCIE 1.1.2
Rozwój infrastruktury niekomercyjnej wspierającej atrakcyjność  turystyczną obszaru LGD  ujętego w Lokalnej Strategii Rozwoju. (Limit dostępnych środków w naborze wynosi 1 900 000 zł)
PRZEDSIĘWZIĘCIE 1.1.7
Tworzenie nowych podmiotów gospodarczych branży turystycznej  i okołoturystycznej, w tym: Działania mające wpływ na ochronę środowiska i/lub  przeciwdziałające zmianom klimatu i/lub działania ukierunkowane na innowację ujętego w  Lokalnej Strategii Rozwoju. (Limit dostępnych środków w naborze wynosi 300.000 zł)
PRZEDSIĘWZIĘCIE 1.1.3
Rozwój podmiotów gospodarczych ważnych dla rozwoju regionu ujętego w Lokalnej Strategii Rozwoju. (Limit dostępnych środków w naborze wynosi  650.000 zł)
PRZEDSIĘWZIĘCIE 1.1.4
Rozwój działalności turystycznych i okołoturystycznych Beskidu Wyspowego, w tym: Działania mające wpływ na ochronę środowiska i/lub przeciwdziałające  zmianom klimatu i/lub działania ukierunkowane na innowację ujętego w Lokalnej Strategii  Rozwoju. (Limit dostępnych środków w naborze wynosi 700.000 zł).

Więcej informacji  beneficjenci mogą znajść na stronie LGD - www.lgdlimanowa.eu