A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Zapraszamy na Limanowskie Targi Grzewcze!

16.05.2017
Wydarzenie odbędzie się w sobotę 27 maja 2017 r. na placu  parkingowym w Mordarce (obok Zespołu Szkół) godzinach 9.00 – 13.00. Celem targów jest promowanie ekologicznych systemów grzewczych i energooszczędności w budynkach mieszkalnych. Producenci przedstawią oferty cenowe pieców energooszczędnych, dzięki czemu mieszkańcy będą mogli oszacować koszt potencjalnej wymiany pieca.
Jednocześnie informujemy, że ocena energetyczna budynków objętych projektem polegającym na wymianie kotłów w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 - 2020 uległa przesunięciu i na terenie Gminy Limanowa rozpocznie się na przełomie lipca i sierpnia. Do drzwi mieszkańców zapukają audytorzy energetyczni, odwiedzając tych, którzy złożyli ankietę, wyrażając tym samym chęć udziału w programie.


Liczba wyświetleń: 339
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30