A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

II Gminny Konkurs Języka Angielskiego w ZS nr 2 w Starej Wsi

12.05.2017
Już po raz drugi w Zespole Szkół w Starej Wsi II dnia 11 maja 2017r. odbył się Gminny  Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych „I love English”. Do konkursu przystąpiło 19  uczniów z 10  szkół z terenu Gminy Limanowa. Uczestnicy zmagali się z zadaniami konkursowymi w dwóch kategoriach:
KATEGORIA I:          klasy 2-3
KATEGORIA II:         klasy 4-6

Również w tym roku uczniowie zaprezentowali  bardzo wysoki poziom wiedzy i umiejętności. Szczególne gratulacje należą się wszystkim uczestnikom kategorii  pierwszej, gdyż wyniki są naprawdę imponujące. Laureatka i zdobywczyni pierwszego miejsca Martyna uzyskała  94 / 95 możliwych do zdobycia punktów. O wysokim poziomie laureatów drugiej kategorii i zaciętej rywalizacji świadczy różnica tylko jednego punktu  pomiędzy zdobywcami pierwszego i drugiego miejsca.
Komisja konkursowa, w skład której wchodzili nauczyciele uczący w szkołach podstawowych, wyłoniła następujących laureatów:
KATEGORIA I:          klasy 2-3
I miejsce         Martyna Halota 
ZS IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W RUPNIOWIE
II miejsce        Antoni Dudziak
ZS im. WŁADYSŁAWA  REYMONTA W PASIERBCU
III miejsce      Paulina Piwowar
ZS IM. KS. JÓZEFA GÓRSZCZYKA W PISARZOWEJ
Wyróżnienie  Justyna Saczka
SP NR 2 IM. ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO  W SIEKIERCZYNIE


            
KATEGORIA II:         klasy 4-6
I miejsce         Piotr Kuna
ZS IM. STANISŁAWA KONARSKIEGO W STAREJ WSI II
II miejsce        Magdalena Pociecha
                        ZS NR 1 IM. JANA PAWŁA II W MĘCINIE
III miejsce      Beata Włodarczyk
SP NR 2 IM. KONSTYTUCJI 3 MAJA W MĘCINIE
Wyróżnienie   Martyna Majda
SP NR 1 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W SIEKIERCZYNIE


 
Laureaci i uczestnicy konkursu nagrodzeni zostali grami edukacyjnymi, programami komputerowymi, książkami do nauki języka angielskiego. W uroczystości wręczenia nagród uczestniczyli Dyrektor GZOS w Limanowej - Edyta Król oraz  Dyrektor Zespołu Szkół w Starej Wsi II - Marek Twaróg,  którzy pogratulowali zwycięzcom oraz uczestnikom konkursu i życzyli dalszych  sukcesów w nauce języka angielskiego.

Liczba wyświetleń: 684
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30