A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Znamy zwycięzców gminnego etapu Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym

06.04.2017
Za nami gminne eliminacje Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym Szkół Podstawowych i Gimnazjów, które odbyły się 6 kwietnia br. w Męcinie. W eliminacjach udział wzięły czteroosobowe zespoły ze Szkół Podstawowych z Męciny  i Starej Wsi nr 2, oraz 3-osobowe zespoły z gimnazjum nr 2 w Starej Wsi i z Męciny. Uczestnicy eliminacji musieli wykazać się wiedzą w zakresie znajomości przepisów ruchu drogowego, udzielania pierwszej pomocy oraz umiejętnością jazdy rowerem po torze przeszkód. Sędzią głównym turnieju był podkomisarz Daniel Strug, który czuwał nad prawidłowym przebiegiem turnieju.

Klasyfikacja drużynowa szkół:
Szkoły Podstawowe
I miejsce – SP Męcina
II miejsce – SP Stara Wieś 2
Gimnazja
I miejsce – Gimnazjum Męcina
II miejsce – Gimnazjum Stara Wieś 2

Klasyfikacja indywidualna:
Szkoły Podstawowe
I miejsce Kinga Kurczab – SP nr 1 w Męcinie
II miejsce  Dominika Wiewióra – SP nr 1 w Męcinie
III miejsce  Mateusz Pietrucha – SP nr 2 w Starej Wsi

Gimnazja
I miejsce Jakub Lachor – Gimnazjum w Męcinie
II miejsce Tomasz Kurczab– Gimnazjum w Męcinie
III miejsce Michał Piórkowski – Gimnazjum nr 2 w Starej Wsi

 
Wszyscy uczestnicy Turnieju zarówno drużynowo, jak i indywidualnie otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Gminy Limanowa.   Nagrody wręczali:  Wice Wójt Gminy Limanowa – Marian Mąka, Kierownik Wydziału Kultury i Promocji UG Limanowa – Wojciech Korabik, Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Męcinie - Maria Lupa oraz  podkomisarz Daniel Strug z KPP Limanowa.


Gminę Limanowa na etapie powiatowym turnieju reprezentować będą zdobywcy I miejsc w kat. drużynowej i indywidualnej. Etap powiatowy zawodów odbędzie się dnia 25 kwietnia br. w Kasince Małej. Życzymy powodzenia!
 


Liczba wyświetleń: 595
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30