Urszula Nowogórska nominowana do nagrody "Osobowość Ziem Górskich"!

26.04.2017
Zarząd Stowarzyszenia Koalicja Marek Ziem Górskich po raz kolejny ogłosił plebiscyt "Osobowość Ziem Górskich". Konkurs ma na celu popularyzację ludzi, przedsiębiorców, organizacji pozarządowych, których działalność i osiągnięcia na terenie ziem górskich mogą stanowić wzór do naśladowania i zachętę dla innych oraz w wybitny sposób przyczyniły się do rozwoju regionów górskich polskich i słowackich. Do konkursu mogły zostać zgłoszone osoby fizyczne lub przedsiębiorstwa, które poprzez swoją działalność przyczyniły się do wspomnianego rozwoju. Nagrody w Konkursie przyznawane są w następujących kategoriach:
  • Mały Przedsiębiorca Ziem Górskich
  • Średni Przedsiębiorca Ziem Górskich
  • Duży Przedsiębiorca Ziem Górskich
  • Samorządowiec/Polityk Ziem Górskich,
  • Dziennikarz Ziem Górskich,
  • Organizacja Pozarządowa Ziem Górskich,
  • Osobowość Ziem Górskich,
  • Sportowiec Ziem Górskich,
  • Ambasador Ziem Górskich.
Zgłoszenia Kandydatów do Konkursu mogły dokonać podmioty posiadające siedzibę na terenie Polski lub Słowacji, w tym   samorządy gospodarcze, stowarzyszenia i fundacje, prawni reprezentanci jednostek samorządu terytorialnego, organizacje samorządowe,  placówki kulturalne i oświatowe,  media,

Miło nam poinformować, że w tym roku wśród nominowanych do nagrody "Osobowość Ziem Górskich" znalazła się Urszula Nowogórska - Przewodnicząca Sejmiku Województwa Małopolskiego. Znalazła się ona wśród trzech kandydatów,  którzy otrzymali najwięcej głosów od członków Kapituły Konkursowej i tym samym zakwalifikowała się do drugiego etapu – głosowania internetowego.
Urszula Nowogórska wspiera inicjatywy związane z Ziemiami Górskimi, takie jak Międzynarodowy Wyścig Górski Limanowa-Przełęcz pod Ostrą, Halowy Turniej Piłki Nożnej Żak Cup w Limanowej, czy Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzieży Karate Kyokushin. W swojej pracy zawodowej w Urzędzie Gminy Limanowa  z wielkim profesjonalizmem zajmuje się pozyskiwaniem środków unijnych oraz realizacją inwestycji. Działa również społecznie w wielu organizacjach, w tym LGD "Przyjazna Ziemia Limanowska", OSP, a przez lata była kierownikiem Zespołu Regionalnego "Przyszowianie".
Jej aktywność i zaangażowanie godne są docenienia.

Głosować można  na stronie http://www.alfa.pgit.pl/index.php/glosowanie od 25 kwietnia do 3 maja br. do godz. 23:59

Serdecznie zachęcamy do głosowania!