Wypłata zwrotu podatku akcyzowego dla rolników

29.03.2017
Od 6 kwietnia br. rusza wypłata należności dla rolników, którzy w lutym 2017 r. złożyli do Wójta Gminy Limanowa wniosek o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej. Przyznany zwrot podatku można odebrać  w godz. 800 – 1500 w kasie Urzędu Gminy Limanowa.
Należność może odebrać wnioskodawca za okazaniem dokumentu tożsamości lub osoba trzecia do tego upoważniona pisemnie.
Rolnikom, którzy we wniosku wskazali numer rachunku bankowego, należne środki zostaną przelane 3 kwietnia br.
Wszystkim rolnikom przypominamy również, że kolejne wnioski, w ramach rocznego limitu, można składać w okresie od 1 do 31 sierpnia 2017 roku, dołączając faktury VAT wystawione w okresie 1 lutego 2017 r. – 31 lipca 2017 r.. Poniżej druk wniosku na 2017 r.