A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

VII Gminny Konkurs Języka Angielskiego w ZS w Mordarce

15.03.2017
15 marca 2017 roku w Zespole Szkół w Mordarce, już po raz siódmy odbył się Gminny Konkurs Języka Angielskiego.  Do konkursu przystąpili uczniowie reprezentujący wszystkie szkoły gimnazjalne  z terenu gminy Limanowa, wyłonieni w drodze wcześniejszych eliminacji:
Zuzanna Pociecha z ZS w Męcinie /nauczyciel przygotowujący: Anna Szewczyk/
Magdalena Drożdżak z ZS w Pasierbcu /nauczyciel przygotowujący: Maria Siciarz/
Mikołaj Pajor z ZS w Pisarzowej /nauczyciel przygotowujący: Klaudia Biedrońska/
Dominika Sarata  zZS w Rupniowie /nauczyciel przygotowujący: Ewelina Miśkowiec/
Dominik Pałka z ZS nr 1 w Starej Wsi /nauczyciel przygotowujący: Maria Kita/
Faustyna Król z ZS nr 2 w Starej Wsi /nauczyciel przygotowujący: Wiesława Halat/
Mateusz Dunikowski z ZS w Mordarce /nauczyciel przygotowujący: Renata Włodarczyk/


Uczestnicy zmagali się z zadaniami sprawdzającymi znajomość słownictwa, struktur gramatycznych i umiejętność rozumienia tekstów pisanych.Po raz kolejny uczniowie nie zawiedli i zaprezentowali wysoki poziom wiedzy i umiejętności. Komisja konkursowa, w skład której weszli nauczyciele języka angielskiego uczący w szkołach gimnazjalnych wyłoniła trzech laureatów:

I miejsce – Mikołaj Pajor z Zespołu Szkół w Pisarzowej, opiekun Klaudia Biedrońska
II miejsce – Dominika Sarata z zespołu Szkół w Rupniowie, opiekun Ewelina Miśkowiec
III miejsce – Zuzanna Pociecha z Zespołu Szkół w Męcinie, opiekun Anna Szewczyk


Laureaci i uczestnicy otrzymali  nagrody, których fundatorem był Wójt Gminy Limanowa. W uroczystości wręczenia nagród uczestniczyli Dyrektor GZOS w Limanowej Edyta Król, zastępca wójta Marian Mąka oraz Dyrekcja Zespołu Szkół w Mordarce,  którzy pogratulowali zwycięzcom oraz uczestnikom konkursu i życzyli dalszych sukcesów w nauce języka angielskiego.

 


Liczba wyświetleń: 847
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30