" Kobieta Charyzmatyczna" - wręczenie wyróżnienia dla Urszuli Nowogórskiej

30.03.2017

Urszula Nowogórska - Przewodnicząca Sejmiku Województwa Małopolskiego została laureatką plebiscytu „Kobieta Charyzmatyczna” magazynu „Why Story”. Kapituła doceniła ją za działalność na rzecz samorządu oraz szerokie zaangażowanie społeczne.
Do tegorocznej, drugiej edycji konkursu,  nominowanych zostało prawie sto pań mających na swoim koncie osiągnięcia w dziedzinie gospodarki, kultury i sztuki, sportu, nauki oraz działalności społecznej. Oprócz Urszuli Nowogórskiej, ten prestiżowy tytuł otrzymały również m.in. Anna Dymna, Janina Ochojska, Dorota Wellman i Kayah.
Z dużą satysfakcją zauważam, że w życiu zawodowym kobiety czują się coraz pewniej i nie obawiają się stawiać na swoim – w efekcie odnoszą coraz większe sukcesy. Osobiście cieszę się, że przybywa charyzmatycznych i ambitnych pań w samorządach terytorialnych. To dzięki nim przełamują się stereotypy i zmienia świadomość mieszkańców– mówi Urszula Nowogórska, dziękując za wyróżnienie przyznane w plebiscycie „Kobieta Charyzmatyczna”.
Tytuł „Kobiety Charyzmatycznej” przyznawany jest w kategoriach; kobieta przedsiębiorcza, kobieta matka, kobieta kreatywna, kobieta wszechstronna oraz kobieta społeczna. Nagrodę w tej ostatniej kategorii otrzymała właśnie Urszula Nowogórska.
20 marca w Teatrze „Bagatela” w Krakowie odbyła się konferencja podsumowująca tegoroczną edycję Programu: Kobieta Charyzmatyczna - w wydarzeniu udział wzięły Panie, które mają swoje pasje, a marzenia zamieniają w plany oraz konsekwentnie dążą do ich urzeczywistniania. ”Nie robią tego jednak kosztem innych – podkreśla Beata Sekuła, redaktor naczelna Magazynu WHY Story oraz prezes Stowarzyszenia: „Kobieta Charyzmatyczna” - Są kreatywne, przedsiębiorcze i zaradne życiowo. Potrafią dzielić się swoją wiedzą, dobrą energią i tym czym mogą. Zdarzają się im także potknięcia, napotykają na wiele wyzwań, jednak zawsze idą do przodu. Są realistkami, ale wierzą, że solidarność kobiet ma sens. Najbardziej jednak w życiu chcą kochać i być kochane, po prostu być szczęśliwe.
Serdecznie gratulujemy wyróżnienia, życzymy wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i kolejnych sukcesów zawodowych.