Beczkowóz na wodę pitną dla Gminy Limanowa w ramach projektu realizowanego przez Powiat Limanowski

13.01.2017
Powiat Limanowski realizuje projekt pn : " Zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom Powiatu Limanowskiego poprzez stworzenie systemu monitorowania i ostrzegania przed klęskami żywiołowymi oraz zakup niezbędnego wyposażenia", który otrzymał dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego w Poddziałaniu 5.1.2. Wsparcie służb ratunkowych. Został oceniony jako drugi najlepszy projekt w Województwie Małopolskim na 30 złożonych projektów!

W ramach projektu zaplanowano realizację następujących działań:
1)      na zakup i dostawę 5 beczkowozów na wodę pitną dla Gmin Jodłownik, Laskowa, Limanowa Słopnice, oraz Miasta Mszana Dolna
2)      agregat prądotwórczy dla Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego (moc agregatu to 100 kW)
3)      zakup systemu ostrzegania burzowego i meteo
4)      promocja projektu

Projekt realizowany w partnerstwie z Gminą Jodłownik, Laskowa, Limanowa, Słopnice oraz Miastem Mszana Dolna – każdy z partnerów otrzyma w ramach projektu beczkowóz na wodę pitną
o pojemności 5000 l.

Dofinansowanie projektu z UE:  410 748,40 zł