Szlachetna paczka w Starej Wsi

12.12.2016

Wolontariusze i opiekunowie Szkolnego Koła Caritas z Zespołu Szkół Nr 1 w Starej Wsi  aktywnie zaangażowali całą społeczność szkolną oraz chętnych mieszkańców Starej Wsi do przyłączenia się, po raz czwarty do Drużyny SZLACHETNEJ PACZKI.

Szlachetna Paczka to wyjątkowa akcja, w której nie mogło  ich zabraknąć , również w tym roku. Biorący Uczestnicy wydarzenia wspólnie przygotowali 26 paczek rzeczowych. Znalazły się w nich artykuły spożywcze, chemiczne, szkolne, odzież, obuwie oraz  robot kuchenny i  trzy komplety antyalergicznej pościeli. Tym samym pomogli mądrze i skutecznie odpowiadając na konkretne potrzeby wybranej przez nich Rodziny.

„Czasami wdzięczność trudno jest ubrać w słowa… wtedy proste – dziękuję – zawiera wszystko, co chcemy wyrazić”. Dyrekcja Zespołu Szkół nr 1 w Starej Wsi, wolontariusze i opiekunowie Szkolnego Koła Caritas dziękują wszystkim darczyńcom za hojność, ofiarność, wielkie serca i chęć wsparcia Szlachetnej Paczki. Każda podarowana rzecz sprawiła ogromną radość obdarowanej Rodzinie i wsparła ją w trudnej sytuacji materialnej.