Konkurs ozdób bożonarodzeniowych w Szkole Podstawowej w Starym Rybiu

20.12.2016

Jak co roku w okresie Świąt Bożego Narodzenia, rodzą się pomysły na konkurs świąteczny. Tak też było w Szkole Podstawowej w Starym Rybiu. Pomysłodawcami konkursu na ozdobę bożonarodzeniowa były: przedstawicielka SKO Irena Juszkowicz oraz wychowawca klasy III Katarzyna Mamak. Pracę zostały wykonane przez dzieci z oddziału przedszkolnego oraz przez uczniów klasy I – III.

Różnorodność i pomysłowość wykonanych prac sprawiły, że wybór nie był łatwy. Ostatecznie wyboru najpiękniejszej pracy dokonała przedstawicielka Banku Spółdzielczego w Limanowej - Sabina Załubska. Zwycięzca konkursu, autorzy wyróżnionych prac oraz każdy uczestnik otrzymali dyplomy oraz upominki sponsorowane przez Bank Spółdzielczy w Limanowej.

Nagrodzone prace wraz z zyczeniami świąteczno-noworocznymi dostarczone zostały do władz Urzędu Gminy Limanowej, Banku Spółdzielczego oraz duszpasterzy parafii w Nowym Rybiu.